Lajme

Video tronditëse/ Një grup djemsh dhunojnë me tulla të miturin në Vlorë dhe e filmojnë

Një 14-vjeçar është dhunuar në mënyrë makabre nga një grup adoleshentësh në Vlorë. Ngjarja e rëndë është raportuar pak ditë më parë nga Policia e Vlorës, pasi 14-vjeçari përfundoi në spital me plagë të rënda në kokë e trup nga goditjet me tullë që ka marrë nga adoleshentët e tjerë të cilët edhe e filmojnë.

Ndërsa sot, janë publikuar pamjet e dhunës makabre që ushtrohen mbi të miturin. Pamjet janë bërë blur nga JOQ pasi janë mjaft të rënda, por aty dëgjohen ulërimat e 14-vjeçarit që u kërkon djemve që të ndalojnë. Por, një prej tyre që në video dëgjohet t’i thërrasin me emrin Vini nuk ndalon e nis ta godasë me tulla.

“Lëre o Vino se u bë me gjak, lëre o Vin,”- thonë djemtë e tjerë.
Adoleshenti ka përfunduar në spital, por nuk dihet nëse ka të arrestuar për ngjarjen në fjalë.

q

 

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button