Lajme

Babai monstër që përdhunonte vajzat e tij bie në “rrjetën” e “Piranjave”, gruaja e mbron

“Piranjat” në Abc e moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, kanë shkuar sërish në familjen e babit që përdhunonte vajzat. Ngjarja lidhet me denoncimin e një jave më parë të transmetuar në Abc, ku një 17-vjeçare kërkonte ndihmë që të shpëtonte nga kthetrat e babait monstër motrën dhe vëllain e vogël. Kjo ngjarje solli shumë reagime, madje kishte dhe nga ata që u shprehët skeptikë, madje edhe duke akuzuar se e gjitha ishte një teatër, por mbas videos së sotme, çdo kush do të kthejë mbrapsh fjalët që ka thënë.

“Piranjat” nisur nga denoncimi i vajës 17-vjeçare se babai i saj veprimet që kryen me të dhe motrën e bën dhe me vajza të tjera, ka bërë që “Piranjat” të infiltrojnë menjëherë agjenten, e cila shtiret si 14-vjeçare, dhe babai monstër bie menjëherë në kurth. Ai nis dhe i kërkon menjëherë seks vajzës së “mitur”, ndërkohë që në krahun tjetër “Piranjat” janë vënë në lëvizje duke marrë vajzën e dytë dhe djalin nga shtëpia e babait monstër, por edhe gruan që jetonte me të. Pas kësaj, “Piranajt” kontaktuan dhe me policinë, duke arrestuar babain monstër i cili tashmë do të përballet me drejtësinë.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmendje është sjellja e bashkëshortes së tij, e cila pavarësisht se ka parë gjithë jetën se si ai i rreh vajzat, por dhe dëshmitë e tyre tek ajo se babai i përdhunon, vazhdon deri në fund të mbrojë bashkëshortin e saj monstër, duke thënë se kjo nuk është e vërtetë.

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button