LajmeShow BizTrending in AlbaniaViral Video
Të fundit

VIDEO/ Elvana Gjata e provokoi në koncert, mos humbisni reagimin viral të Ylli Limani

Elvana Gjata dhe Ylli Limani janë padyshim ndër artistët më të kërkuar të estradës shqiptare. Këngëtarët e njohur sollën vitin e kaluar një këngë së bashku. Së fundmi, dyshja e famshme kanë qenë në një koncert, ku kanë interpretuar dhe bashkëpunimin e tyre.

Teksa po interpretonin duetin e tyre, Elvana shihet teksa bën disa lëvizje provokuese. Megjithatë, mënyra se si ka reaguar Ylli është bërë viral në rrjete sociale. Kujtojmë që Ylli sapo ka sjellë duetin e radhës me Noizy-n, këngë e cila është pritur shumë mirë.

@forelvana #elvanagjata #elvana #sielvana #elvanez #shqip #?? #viral #fyp #fypシ #ylllimani #yllers ♬ original sound – FOR ELVANA

Gjithashtu mund te shikoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button