Uncategorized
  Gusht 9, 2022

  ddd

  Lajme
  Gusht 9, 2022

  Tha se e rrëmbyen, dalin mesazhet e 30 vjeçares me të riun nga Lushnja

  Bëri bujë në media pak ditë më parë shpallja e humbur prej disa ditësh e…
  Lajme
  Gusht 7, 2022

  Ishulli në Europë që ndryshon kombësi çdo gjashtë muaj

  Problemet me kufinjtë gjenden në të gjithë Europën dhe botën, por një ishull që shkëmbehet…
  Lajme
  Gusht 6, 2022

  80 mijë litra naftë kontrabandë, kapiteni i peshkarexhës: E blemë në Libi se ishte më lirë

  Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e “arrestit me burg” për kapitenin dhe mekanikun e…
  Lajme
  Gusht 6, 2022

  E afërmja e Jonadës: Do i drejtohemi ambasadës britanike, po fshihen detaje shumë të rënda

  Ilirjana Kuçana, pedagoge, e afërme e 7-vjeçares Jonada Avdiu që u përplas për vdekje nga…
  Lajme
  Gusht 5, 2022

  Rrëfimi i babait të Jonadës: Isha duke u larë me vajzën, skafi erdhi me shpejtësi dhe na ndau

  Zbardhet dëshmia në polici te babait të 7-vjeçares Jonada Avdia e cila u vra nga…
  Lajme
  Gusht 5, 2022

  ‘S’e ke pastruar mirë’/ Sanitarja acarohet nga pronari i hotelit në Ksamil! I vë flakën makinës

  – Një konflikt për pastrimin e hotelit ka bërë që sanitarja t’i vërë flakën makinës…
  Lajme
  Gusht 5, 2022

  Përplasi për vdekje të miturën me gomone, Arjan Tase: Nëse do rrotulloja skafin në anën tjetër, do vrisja familjen time

  Gjykata e Vlorës caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” për komisarin Arjan Tase, i…
  Lajme
  Gusht 5, 2022

  “Iku nga shtëpia pasi u zemërua me mamin”- Flet djali i 72-vjeçarit shqiptar që u gjet i copëtuar në qese mbeturinash

  Mediat italiane prej ditësh i kanë kushtuar vëmendje të veçantë një ngjarjeje horror të ndodhur…
  Lajme
  Gusht 5, 2022

  Nga veterinerë e kamarierë/ Rrëfimet e shqiptarëve që ikin me gomone në Angli: Shkojmë më lehtë, por kthimi është i vështirë

  Është e vështirë të gjesh një 20-30 vjeçar në vendin tonë që nuk ka njohur…
   Uncategorized
   Gusht 9, 2022

   ddd

   Lajme
   Gusht 9, 2022

   Tha se e rrëmbyen, dalin mesazhet e 30 vjeçares me të riun nga Lushnja

   Bëri bujë në media pak ditë më parë shpallja e humbur prej disa ditësh e Ersida Dyrmishit. Kjo e fundit…
   Lajme
   Gusht 7, 2022

   Ishulli në Europë që ndryshon kombësi çdo gjashtë muaj

   Problemet me kufinjtë gjenden në të gjithë Europën dhe botën, por një ishull që shkëmbehet çdo vit, është jashtëzakonisht i…
   Lajme
   Gusht 6, 2022

   80 mijë litra naftë kontrabandë, kapiteni i peshkarexhës: E blemë në Libi se ishte më lirë

   Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e “arrestit me burg” për kapitenin dhe mekanikun e peshkarexhës në, të cilët akuzohen…
   Back to top button